Svadba Monika a Michal

Radi by sme sa touto cestou chceli veľmi pekne poďakovať Kaštieľu Mošovce a celej agentúre GRAND DESIGN za spoluprácu. Pomohli ste nám ušetriť neskutočne veľké množstvo času pri vybavovaní všetkých svadobných záležitostí... Všetko bolo super zorganizované a pripravené načas, čo nám naozaj umožnilo vychutnať si náš deň.

Mošovský kaštieľ sme si zamilovali na prvý pohľad. Je to úžasné miesto na svadbu vďaka nádhernému prostrediu. Výzdoba bola rozprávková!! Jednoducho romantická. Nakoľko nadšenie nebolo nielen z výzdoby, ale aj z jedla... jedno veľké ĎAKUJEME patrí aj šéfkuchárovi. Svadobné menu a švédske stoly boli naozaj vynikajúce, jednoducho nemali chybu.

O zábavu sa postaral starejší Jozef, ktorému ďakujeme za perfektnú atmosféru a maximálnu profesionalitu. Vďaka jeho vtipu a pohotovosti sme zažili veľa nezabudnuteľných momentov. Vrelo odporúčame!!!! 

Nevieme si ani len predstaviť, ako by sme to bez Vás zvládli. Vďaka Vášmu talentu, pochopeniu a hlavne ústretovosti sme sa my aj naši hostia cítili výborne. :-) Ešte raz srdečne ďakujeme a prajeme ešte veľa podobných úspechov a veľa spokojných párov, akými sme my s Michalom!

 

Prikladáme fotogalériu z našej svadby. 

svadobná fotogaléria 

 

Monika a Michal