Svadba Olinka a Miňo

Pri prezeraní priestorov kaštieľa som hneď vedela, že sa v ňom chcem určite vydávať a moja polovička so mnou úplne súhlasila :).

Presvedčil nás svojím zariadením aj prostredím v ktorom sa nachádza. Neďaleký Anglický park, z ktorého máme krásne svadobné fotografie, nás len utvrdil v našom rozhodnutí.

Naša výzdoba sa niesla v krásnej marhuľovej farbe, ktorá dokonale ladila s celým priestorom. Stolovanie bolo pri okrúhlych stoloch, na ktorých boli umiestnené prekrásne vysoké strieborné svietniky dozdobené kvetinovou výzobou. Atmosféru dotváral personál v netradičnom oblečení a obsluhou v bielych rukavičkách. Ich vystupovanie bolo na výbornej úrovni, aj keď pri objednávaní kávy im to trochu dlhšie trvalo.

Jedlo pripravené šefkuchárom Otom bolo vynikajúce od predjedla až po dezert. S výberom nám pomáhal samotný Oto, ktorý nám svojimi radami a tipmi pomohol zostrojiť menu, za ktoré si odniesol pochvalu od všetkých svadobných hostí.

O program a zábavu sa nám staral starejší Miro, ktorý nezabudol ani na tradične zvyky ako bolo pýtanie nevesty, sľub svokier, začepčenie nevesty...

Hudbu nám vyberal a púšťal DJ MarKO, s ktorým sme boli tiež spokojní. Bolo vidno, že sa vo svojom remesle vyzná :)))

Mladomanželská izba sa niesla v svadobnom duchu a dotvárala dokonalú atmosféru svojím povlečením.

Ešte raz by som sa chcela poďakovať celému personálu v Kaštieli Mošovce za krásnu a nezabudnuteľnú svadbu.

Prajeme im, aby mali ešte veľa takých spokojných zákaznikov, ako sme boli my :)))

 

Prikladáme fotogalériu z našej svadby. 

svadobná fotogaléria 

 

Olinka a Miňo Veselovský