Pôdorysy kaštieľa

Pôdorys exteriéru kaštieľa a časti priľahlého Anglického parku:

Na trávniku pod majestátnym červeným bukom vám pripravíme romantický svadobný obrad, po obrade sa vám nádhernou kulisou pre vaše zaľúbené fotky stane starobylý Anglický park s Ostrovom lásky...  Svadobný hostia si zatiaľ pripijú na vaše zdravie a šťastný spoločný život v príjemnom tieni na nádvorí a potom už len poriadna veselica do skorého rána.

 

Pôdorys prízemia kaštieľa:

Celková využiteľná plocha spoločenských priestorov na prízemí je 268 m2 a plocha nádvoria má 130 m2.  Na prízemí Kaštieľa je reštaurácia s barom, v ktorej poriadame menšie svadby a iné spoločenské udalosti.  Celková kapacita reštaurácie je 44 osôb pri "U" sedení.  Súčasťou reštaurácie je salónik Pisáreň s historickým nábytkom a krištáľovými lustrami.  Na prízemí môžete využiť Biliardový salónik s barom a salónik so šípkami, stolným futbalom a s posedením.

Pôdorys prízemie kaštieľa

 

Pôdorys 1. poschodia kaštieľa v ktorej sa konajú svadby a iné spoločenské podujatia:

Celková kapacita spoločenských priestorov 1. poschodia pri organizovaní svadobnej hostiny je cca 110 osôb, sedenie za okrúhlymi stolmi.   Celková využiteľná plocha spoločenských priestorov na 1. poschodí je 333 m2.    

Pýchou Mošovského Kaštieľa je Zlatá sála (85 m2), ktorá je v rokokovom štýle. Steny zdobia zlaté ornamenty a majestátny krištáľový luster. Špecifický vzhľad Zlatej sály dotvára biela kachľová pec.

Kapacita Zlatej sály pri sedení za okrúhlymi stolmi je 66, pri kino sedení cca 100 osôb.  Vedľa Zlatej sály je Tanečná sála (44 m2), + menší tanečný parket (21 m2), susediaci s barom.

Ďalšími konferenčnými miestnosťami sú:

Malý salónik (49 m2) s malou kachľovou pecou a s kapacitou 40 osôb pri sedení za okrúhlymi stolmi a pri kino sedení cca 60 osôb.

Bordový salónik (49 m2) s kapacitou 40 osôb, pri sedení za okrúhlymi stolmi a pri kino sedení cca 60 osôb.

 

Pôdorys Vinárne kaštieľa:

Vo vinárni môžete zažiť jedinečné vínne degustácie s našim someliérom, prípadne menšie spoločenské udalosti. Vináreň má kapacitou cca 40 osôb. Originalitu vinárne dopĺňa stará, 9 metrov hlboká studňa, ktorá je súčasťou baru.Pôdorys Vináreň kaštieľa

 

Technické vybavenie priestorov:

  • flipchart
  • premietacie plátno
  • dataprojektory
  • WiFi pripojenie na internet
  • DVD a CD prehrávač
  • ozvučenie priestorov
  • laserové ukazovátka
  • whiteboard
  • plazmový TV Samsung s uhlopriečkou 107 cm
  • LED LCD TV Samsung s uhlopriečkou 119 cm